Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Umělé, ale přesto žhavé

  10:00aktualizováno  10:00
Nejsou sice z reálného světa, ale o to atraktivnějšími vnadami a výbušnějším temperamentem se chlubí. Seznamte se s těmi nejvíc sexy hrdinkami videoher!

Mezi těmi nejvíc sexy hrdinkami her nemůže chybět Lulu.

PODÍVEJTE SE: EXKLUZIVNĚ: Příbuzné, které se před sebou rozhodně nestydí

Jméno: LARA CROFT
Výskyt: Tomb Raider

Vnadná archeoložka Lara Croft se proslavila mnoha věcmi.

Třeba pistolemi pověšenými proklatě nízko. Nebo šortkami končícími proklatě vysoko. A třeba i tím, že je hlavní hrdinkou série velmi slušných videoher.

Ani jedno však není oním důvodem, který jí otevřel cestu na titulní stránky lifestylových magazínů.

Mimochodem, jedna legenda praví, že při tvorbě oněch "důvodů“ jednomu grafikovi jen sklouzla ruka při práci v grafickém programu. Jiná pověst pak zase tvrdí, že tyto proporce byly vytvořeny záměrně v rámci pracovní pauzičky, kdy grafici vymýšleli blbiny... a pak se na to nějak zapomnělo a do hry se dostal takto "modifikovaný“ model, jenž v následujících letech vynesl vydavatelské společnosti Eidos značnou fůru peněz.

Jméno: BLOODRAYNE
Výskyt: Bloodrayne

Hra sama o sobě nebyla kdovíjakým hitem, takže proč se z Bloodrayne stala persona, která to rovněž dotáhla až na stránky magazínů pro muže, ať již v počítačem renderované podobě nebo v podání živé modelky, to ví bůh.

No dobře, kromě něj to víme taky.

Kombinace upírky, odvážného koženého oblečku a krvavého masakrování fašounů, kdy useknuté hlavy snad ve hře nejde ani spočítat, je zkrátka macho.

Akorát nás jímá značné podezření, že standardně poškrábanými zády by rande s ní asi neskončilo.

Jméno: IVY
Výskyt: Soul Calibur

Základem každé pořádné japonské bojovky jsou pěkné holky. Ivy je ale svým způsobem unikát: jednak totiž nepřipomíná nic jiného než hodně zkušenou dominu a jednak ve hře bojuje natahovacím mečem.

Ten má v klidu zhruba metr, ale v excitovaném stavu dosahuje úctyhodné délky až pěti metrů. Ve skutečnosti to tak je spíš bič, s jehož pomocí dokáže na dálku hodně slušně nafackovat i těm nejnařvanějším hromotlukům se stokilovými sekerami.

Jméno: FRANZISKA VON KARMA
Výskyt: Phoenix Wright
(druhý a třetí díl)

A bičování ještě jednou. Franzisce je sice teprve osmnáct, ale už ve třinácti se stala obávanou prokurátorkou v Německu.

Svůj bič nikdy neodkládá, a když se případ zrovna nevyvíjí podle jejích představ, jednoduše zmrská úplně všechny v soudní síni.

Díky konceptu hry z ní sice příliš vidět není a polonahá u soudu taky nepobíhá, ale je zkrátka moc šik a znamínko na její tváři je úžasné. A nakonec se navíc ukáže, že to vlastně ani zdaleka není taková semetrika, jak se zpočátku zdá.

Jméno: KASUMI
Výskyt: Dead or Alive

Pokud hledáte ty nejhezčí panenky, nemůžete si nechat ujít sérii bojovek Dead or Alive. Jasně, chlapi jsou tam s holkama tak půl na půl, ale jen málokdo si vzpomene na jméno více než dvou z nich.

Holky ale známe všechny.

kasumi

Hlavní tváří celé série je Kasumi, která je velmi roztomilá už v základním modrém kostýmu s bílými punčoškami. Časem se ale ve hře odemknou i další oblečky, jako například sladká školní uniformička.

A pokud chcete víc, pak sáhněte po volejbalové odbočce DOA Xtreme 2, kde se začíná rovnou už v bikinách.

Jméno: TAKI
Výskyt: Soul Calibur

Dívčí ninja je kolegyní Ivy v sérii Soul Calibur. Má poměrně zajímavou a spletitou historii a ohání se dvěma mytickými čepelemi.

Taki

Potom stojí... ještě za zmínku, že... cože? Ano, jsou to NATURALS, a ano, jsou BIG.

Jméno: LULA
Výskyt: Lula 3D

Lula je hrdinkou série erotických adventur, které samy o sobě nejsou kdovíjakými herními počiny, ale přinejmenším z doslechu je zná skoro každý, protože je v nich k vidění mnoho věcí, které v jiných hrách v daném žánru zahlédnout nelze. (Mluvíme tedy o evropském teritoriu.) Vážnější zájemce o dané téma pak odkazujeme na konec tohoto článku.

Lula

Lula vlastně ani není moc sexy, protože pokud není "všude bez“, obléká se jako štětka, která má už leccos najeto a chystá se na generálku.

Na druhou stranu vám chceme nabídnout co největší výběr, protože každému, co jeho jest.

Jméno: TIFA
Výskyt: Final Fantasy VII

Moc pěkně rostlé holky se ale objevují i ve hrách, v nichž by to leckdo vůbec nečekal. Představte si epický příběh o drancování zdrojů planety zlovolnou korporací a o skupince lidí, která se snaží planetu zachránit.

Dnes bychom je nazvali asi ekologickými aktivisty. Militantními. U legendární scény, kdy umírá jedna z hlavních hrdinek, buleli jak želvy i ti největší tvrďáci.

Tifa

No, čekali byste v takové hře kočandu s minimálně dobrými čtyřkami (no, spíš pětkami)?

Ať už ano, nebo ne, je dobře, že se ve hře objeví již na samém začátku. Pokud budete jisté klíčové situace řešit správným způsobem, půjdete s ní ke konci hry i na velmi romantické rande.

Škoda jen, že v té době ještě první PlayStation neuměla tak dobrou grafiku, na jakou jsme zvyklí dnes.

Jméno: REIKO NAGASE
Výskyt: Ridge Racer

Hezké holky jsou všude na světě, ale na slaďoučké Japonečky nemá nikdo včetně českých Marií či německých Gertrud. Jedna taková holka jako lusk se objevuje v závodní sérii Ridge Racer, což byla svého času značně populární značka, ale dnes již slouží spíše jako demonstrace síly nových konzolí.

Reiko

S každou novou mašinou tak velmi pravděpodobně vyjde i nový Ridge Racer, v níž bude Reiko ještě o kus roztomilejší. Docela sranda je, že Reiko v autech nezávodí, zkrátka se tu objevuje jen jako takové půvabné křoví.

Dle dostupných informačních zdrojů jí je i přes velmi mlaďoučký vzhled už přes třicet a vedle rychlých aut prý miluje nakupování. No jo, i v Japonsku mají fifleny. Ale překrásné.

Jméno: LING XIAOYU
Výskyt: Tekken

Tekken je v současnosti patrně nejznámější nebo možná lépe řečeno nejpopulárnější bojovka. Sází především na propracovaný bojový systém, ale to neznamená, že by se tu nějaké potenciální virtuální řezivo nenašlo.

Xiaoyu

Nám nejvíc učarovala Ling Xiaoyu, které ještě nebylo ani dvacet, ale slušně nakopáno od ní dostane kdekdo. A kdo tvrdí, že se při hraní nepokoušel vylepšovat si na placaté obrazovce náklonem pozorovací úhel, aby viděl ještě kousek výš pod provokativně povlávající sukýnku školní uniformy, tak ten prostě a jednoduše prachsprostě lže.

Jméno: RIKKU
Výskyt: Final Fantasy X

Rikku klame tělem. A to doslova. Když na vás vyskočí v úvodních fázích hry z jezera v podivném skafandru, působí její hruď dojmem, že máme co do činění s již poměrně urostlou samicí, ale brzy se ukáže, že se jedná o mladinkou holčičku k nakousnutí.

Rikku

Více ze svých tajemství pak ukáže v jakési "oficiální odbočce“ Final Fantasy X-2, kde se ve značně odvázanějších kostýmech objeví i další dvě kočandy z původní hry.

Lulu má co nabídnout už napoprvé, ale když na sebe Yuna místo dlouhé sukně a splývavých hábitů natáhne krátké šortky a těsnější top, jedná se o nejpříjemnější překvapení měsíce.

Jméno: NARIKO
Výskyt: Heavenly Sword

Při startu každé videoherní konzole je potřeba mít i hry, které by hráče nalákaly ke koupi. V případě PlayStation 3 a hry Heavenly Sword je pak zřejmé, že tady se mířilo hlavně na chlapy.

Nariko

Nariko se v krásně animovaném pohybu ohání svatým mečem pracujícím ve třech režimech a všude okolo vlají její nádherné rusé vlasy. To je ale pořád nic oproti jejímu nádhernému pozadí. Žhavý kandidát na nejhezčí videoherní zadeček všech dob. J-Lo se může jít leda tak schovat do rodného hispánského ghetta.

Bonus pro náročné: JAPONSKÉ HENTAI HOLČIČKY
Výskyt: prodejny v tokijské čtvrti Akihabara

Mnozí lidé považují Japonce za úchyláky, my naopak tvrdíme, že si umějí dopřávat zábavy. Zároveň pak platí, že kde je poptávka, je i nabídka – a výsledkem těchto dvou vstupních skutečností pak jsou japonské hentai videohry, které jsou sice plně kreslené typickým manga stylem, ale i přesto se v některých případech jeví označení "porno“ možná jako i trochu slabé.

Hentai

V našich končinách je asi nejznámějším titulem tohoto ražení série Sexy Beach. Z herního hlediska to asi povětšinou nebude nic moc, ale o to větší je výběr.

Je libo školačky, sekretářky, služky, démonické dominy nebo třeba komunistky versus fašistky? Dostupné je všechno.

A TADY MALÁ OCHUTNÁVKA Z PONDĚLNÍHO EXKLUZIVNĚ

Kdo by ji nechtěl?
Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Další z rubriky

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...

Vosy a Noční čarodějnice. Do války proti nacistům zasáhly i pilotky

Hrdinky. Rufina Gaševová a Natalie Meklinová patřily do bombardovacího...

Sovětské pilotky létaly za druhé světové války bojové mise, jejich americké kolegyně přepravovaly náklady nebo...

Extrémní gastronomie: bosintang je opravdu silný psí vývar

Mnozí Korejci se bosintangu nechtějí vzdát.

Jen v samotném Soulu se kvůli masu zabijí dva miliony psů ročně. Je to především kvůli pokrmu bosintang, psímu vývaru....

Najdete na iDNES.cz