Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Unikátní PokerStars Home Games jsou tu!

Komerční sdělení   16:00aktualizováno  16:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokerová herna PokerStars si pro své hráče připravila zbrusu nový a revoluční projekt. Chtěli jste si vždy zahrát poker s přáteli, ale neměli jste dosud snadnou možnost tak učinit? Tak teď ji máte!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

PokerStars Home Games | foto: PokerStars.cz

Home Games totiž nenabízí nic menšího než vytvoření si vlastního pokerového klubu, do kterého můžete pustit jenom své nejbližší přátelé. Nechcete-li hrát o své peníze s cizími lidmi z celého světa, ale občas si jen zahrát s nejbližšími, máte nyní možnost!

Založení vlastního pokerového klubu je naprosto jednoduché – stačí si otevřít pokerového klienta PokerStars, přihlásit se a kliknout na záložku Home Games, kde už uvidíte tlačítko pro založení klubu. Zvolíte jeho název a zvací kód a máte hotovo! Přátele pak pozvete velice jednoduše – stačí jim říci ID vašeho klubu a prozradit kód pro vstup. Následně jako manažer můžete povolit koho v klubu skutečně chcete a koho ne.

V rámci svého unikátního virtuálního prostoru na PokerStars pak můžete zakládat jak cash games, tak turnaje (až do buy-inu 22 dolarů), a to v různých pokerových variantách. Všechny turnajové výsledky se pak zaznamenávají v klubové historii a hráči se podle úspěchů v nich řadí do tabulky.

Poker. Ilustrační foto

Poker. Ilustrační foto

Díky tomuto unikátnímu nástroji, kterým Home Games bezesporu jsou, tak odpadá zdlouhavé domlouvání, u koho a kdy se bude hrát poker, jednoduše se všichni sejdou ve stanovený čas online v útulném pokerovém klubu. Home Games umožňují založit turnaje nebo cash games i o hrací peníze, takže je to výborná příležitost i pro úplné nováčky, jak se naučit základy různých pokerových variant.

Samozřejmostí je pak propojení rozhraní Home Games se sociálními sítěmi Facebook a Twitter. Po vytvoření nového turnaje tak můžete dát jednoduše vědět kamarádům, aby se nezapomněli registrovat. A nebo se jim můžete pochlubit svým vítězstvím v turnaji.

Pomocí speciálního nastavení si můžete dokonce nastavit speciální barevnou kombinaci vašeho klubu a zvolit mu malé kruhové logo. Veškeré nastavování je zcela intuitivní a velice jednoduché, takže svůj turnaj zvládne vytvořit opravdu každý! PokerStars Home Games představuje největší vylepšení pokerového klienta PokerStars od roku 2001.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Najdete na iDNES.cz