Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili poslední pořádné lyžování před příchodem jara, ale hlavně kvůli tomu, že v Rakousku se hrál poker na PokerStars EPT Snowfest a ve hře byly milióny korun.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

PokerStars EPT Snowfest | foto: PokerStars.cz

Další zastávka European Poker Tour nabídla hráčům romantické prostředí horského hotelu Alpine Palace v populárním lyžařském středisku Hinterglemm. S nápadem uspořádat prestižní pokerový turnaj v horském prostředí přišla herna PokerStars už loni a pro velký úspěch si pokeroví hráči balili lyže i letos.

A kdo se konkrétně v Rakousku představil? Fanoušci mohli u stolů zahlédnout četnou řádku hráčů z týmu PokerStars Pro. V Alpách se o úspěch pokoušeli Marcin Horecki, Liv Boeree, Kevin MacPhee, Alexander Kravchenko, Arnaud Mattern nebo Bertrand "ElkY" Grospellier. Na penězích se ovšem z profíků umístil pouze Kravchenko (16. místo) a stálice EPT turnajů Luca Pagano (51.místo).

Skvělou formu si do Hinterglemmu přivezl vítěz high roller turnaj z APPT v Macau Vladimir Geshkenbein. Hned první den se vyhoupl mezi chip leadery a dlouhou dobu mezi nimi zůstal, byť na finálovém stole měl spíše průměrný počet žetonů.

Ve finálové osmičce měl nejlepší výchozí pozici Kevin Vandersmissen. Ten měl totiž před sebou více než 4 500 000 žetonů a bylo jasné, že patří mezi největší favority na vítězství. Vědom si své převahy v žetonech, Vandersmissen ničil jednoho soupeře za druhým, až mu zbyl soupeř jediný, a to právě Geshkenbein.

Na rozdíl od jiných EPT turnajů, v Alpách bylo v heads-upu rychle hotovo. Oba hráči sice nastupovalo do závěrečného duelu se zhruba stejným počtem žetonů, dealer byl však tentokrát milostiv a soupeři se silnými kartami potkali v all-inu už po 15 minutách.

Pravda, nejednalo se o kdovíjak supersilné karetní kombinace. Vandersmissen šel do all-inu s K-T a Geshkenbein s A-9. Zřejmě oba pospíchali na večerní lyžování. Ať tak či onak, dealer na stůl vyložil A-9-8-K a 5, což znamenalo jednak dva páry pro Geshkenbeina a dále €390 000 euro (9 477 000 Kč) jako cenu za první místo.

Do alpského hotelu se letos podívalo 482 hráčů, kteří zaplatili buy-in €3 500 euro. Celkem se tedy hrálo o €1 636 390 eur a vyplaceno bylo 72 nejlepších hráčů. Další EPT turnaj začíná už 5. dubna v Berlíně a vy máte stále možnost se na něj kvalifikovat prostřednictvím některého z kvalifikačních turnajů v herně PokerStars. Najdete je ve svém pokerovém klientovi pod záložkami Turnaje > Kvalifikační. Hodně štěstí!

Konečné pořadí EPT Snowfest

1.místo: Vladimir Geshkenbein - €390 000
2.místo: Kevin Vandersmissen - €260 000
3.místo: Koen de Visscher - €147 000
4.místo: Giacomo Maisto - €100 000
5.místo: Cristian Dragomir - €81 000
6.místo: Philip Meulyzer - €65 000
7.místo: Denis Murphy - €49 000
8.místo: Morten Mortensen - €35 000

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:

Nejčtenější

Líbání, sexy esemesky: muži a ženy se neshodnou, kde začíná nevěra

Příliš důvěrné polibky na večírku s cizí ženou? Pro polovinu mužů to není...

Dopustit se opilého líbání s někým cizím na večírku. Z nudy flirtovat na seznamovací aplikaci. Dopřát si intimní...

VIDEO: Mirek se vystavil nahý. Užil si se čtyřmi slečnami naráz

Miroslav se ukázal bez oblečení na Výstavě skutečných nahých mužů.

Miluje nahotu, bez oblečení chodí i doma před návštěvami a když se v Praze konala Výstava skutečných nahých mužů,...

Niño sicario: fenomén dětských vrahů ovládá drogové kartely

Klučina s rukama od krve. Edgar Jimenez Lugo dělal pro kartel tu nejšpinavější...

Jsou mladí, vlastně ještě děti. Přesto už pracují v žoldu drogových kartelů. Nejen jako kurýři nebo pašeráci. Zabíjejí,...

Další ochutnávka z kalendáře Pirelli: dražte ho 19. prosince

Postava zosobněná topmodelkou Gigi Hadidovou čtenářům připomíná, že ne každý...

Je intimní, ale ne lacině. Oslavuje krásu žen, ale i sílu jejich osobností. Kalendář Pirelli pro rok 2019 vypráví čtyři...

Zkáza Franklinovy výpravy: mráz, beznaděj a kanibalismus

Někteří členové výpravy se rozhodli vydat pěšky na jih. Po prvních úmrtích se...

Měla to být výjimečná výprava plná objevů. Jenže britská Franklinova námořní expedice mířící do země arktického ledu...

Další z rubriky

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Najdete na iDNES.cz