Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

V Las Vegas začíná pokerový svátek

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Do amerického státu Nevada a jeho nejznámějšího města Las Vegas míří v těchto dnech stovky, ba dokonce možná i tisícovky hráčů s jedním cílem – zúčastnit se největšího pokerového turnaje na zemi, Světové pokerové série nebo také World Series of Poker či prostě jen WSOP.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

WSOP - World Series Of Poker | foto: PokerStars.com

Vůbec poprvé se WSOP odehrálo jako turnaj určený jen pro zvané v roce 1970. Za více než 40 let (loni se odehrálo jubilejní, čtyřicáté WSOP) se z tohoto turnaje, určeného původně pro úzkou skupinku lidí, stal celosvětově proslavený podnik, kterého se účastní rok od roku více hráčů.

WSOP se už dávno neskládá pouze z jednoho turnaje. Proslavený "main event" nebo-li turnaj v nejpopulárnější pokerové variantě No Limit Hold’Em s buy-inem $10 000 dolarů je samozřejmě i nadále nejdůležitější a nejsledovanější akcí tohoto každoročního pokerového klání. Vedle něj se ovšem hráči mohou poměřit s pokerovými profíky v rozličné škále turnajů, které se od sebe liší jak výší buy-inu, tak hranou pokerovou variantou.

Celkem se letos mohou hráči těšit na 57 různých turnajů. Nejnižší vstupné (buy-in) bude začínat na $1000 dolarech a organizátoři očekávají, že tento krok přiláká podobně jako loni množství nováčků.

Specialitou 41.ročníku WSOP bude i turnaj šampiónů, který je na programu koncem června. V něm se utkají vítězové diváckého hlasování s dřívějšími vítězi WSOP. Těšit se tak můžeme na vystoupení Joe Cady, vítěze main eventu z minulého roku, dále na Barryho Shulmana, Annie Duke, Mikea Matusowa nebo Mikea Sextona.

Prví český vítěz turnaje EPT Jan Škampa

Prví český vítěz turnaje EPT Jan Škampa

Českého fanouška bude pochopitelně zajímat, jak si v Las Vegas povedou naši hráči. Loni českým barvám unikla vytoužená účast na finálovém stole, když v eventu č.22 ($1,500 No Limit Hold'em Shootout) skončili Petr Jelínek a Jan Škampa těsně před branami historického úspěchu - oba se umístili na 11.místě.

Stejně jako loni i letos bude Čechů v Las Vegas požezhnaně. Pozornost bude upřena nejenom na vystoupení pokerové skupiny Abanana, jejímž členem je Martin Hrubý, Michal Maryška a Martin Kabrhel, ale i zmiňovaní Jan Škampa, Petr Jelínek.

Novinkou budou i zbrusu nové náramky pro vítěze. Vůbec poprvé v historii turnaje bude každý z celkem 57 z nich odlišný, takže jejich cena a vzácnost ještě vzroste.

Velká pozornost se bude také upínat na známé pokerové hráče a různé pokerové celebrity, a to zejména díky značnému množství sázek, které tito hráči bokem uzavřeli. Patrně nejzajímavější je ta mezi Howardem Ledererem a Philem Iveym.

Vítězný náramek série WSOP

Oba hráči se vsadili o pět miliónů dolarů. Předmětem sázky je počet získaných zlatých náramků na WSOP, a to do konce roku 2011. Lederer tvrdí, že se během dvou let nepodaří Iveymu získat dva zlaté náramky. Jeden z nejlepších hráčů na světě si logicky myslí opak a věří, že jeho šance na zisk jednoho náramku jsou lepší než 1:40, neboť plánuje účast v celkem 80 eventech (turnajích na WSOP).

Kompletní program WSOP 2010 naleznete ZDE .

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Najdete na iDNES.cz