Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Velký překladový slovník z ženského jazyka

  9:00aktualizováno  9:00
Když se zařídíte podle toho, co vám řekla, ještě to neznamená, že bude spokojená. Ženy totiž často popírají veškerou logiku a automaticky od vás očekávají, že budete číst mezi řádky. Čtěte, co vám tím chce naznačit, když vám v posteli řekne některou z následujících vět.

Nedaří se vám rozšifrovat, co vlastně naznačuje? Seznamte se s nejčastějšími narážkami, s nimiž se v intimní komunikaci můžete setkat. | foto: Profimedia.cz

ŘÍKÁ: NA VELIKOSTI NEZÁLEŽÍ
Myslí tím
: Tvůj penis není sice to největší, co jsem kdy viděla, ale technikou se dá leccos dohnat.
Proč to říká: Vaše výbava je ve srovnání s jejími bývalými poněkud skromnější, ale touto větou vám chce naznačit jednu z následujících věcí. Pokud jste na začátku vztahu, možná skládá kompliment vašim mileneckým schopnostem a chce vás uchránit od zbytečných komplexů. Jestliže ale podobnou poznámku utrousí zničehonic uprostřed, podle vás, idylického vztahu, je také možné, že vás tím taktně upozorňuje, že byste měl na sobě zapracovat a zlepšit alespoň svou techniku.
Co byste měl udělat: Zkuste navrhnout nějaký postelový experiment, nebo ji přímo požádejte, aby vám vyprávěla o svých erotických fantaziích. I kdybyste si její prohlášení vyložili chybně, vnesením nových prvků do vašeho sexuálního života nemůžete nikdy nic pokazit.

ŘÍKÁ: CHCE SE TI FAKT JÍT NA TU VEČEŘI/MEJDAN/DO KINA?
Myslí tím
: Radši bych zůstala s tebou v posteli.
Proč to říká: Z nějakého důvodu jí nepřipadá vhodné ventilovat svou touhu přímo a domnívá se, že dokážete její přání uhodnout z momentálních povětrnostních podmínek a atmosférického tlaku. Možná má ještě hluboce zafixovaný předsudek, že správná dáma si o sex nikdy neříká.
Co byste měl udělat: Zkuste opatrně navrhnout několik alternativ programu – a pokud se nebude nadšeně tvářit ani na jednu z nich, projevte touhu objevovat její nádherné tělo. Jestliže však s nabídkou kvalitního sexu vyrukujete hned, můžete být obviněni, že nemyslíte na nic jiného.

ŘÍKÁ: MÁME SPOUSTU ČASU
Myslí tím
: Zpomal, ať z toho také něco mám.
Proč to říká: Muži potřebují ke svému uspokojení významně kratší dobu než ženy. Pokud jste tedy nasadili razanci pneumatického kladiva, těžko se můžete divit, že se vám snaží naznačit, abyste ubrali trochu plynu.
Co byste měl udělat: Může vám to připadat jako největší klišé ze všech, ale soustřeďte se víc na předehru, během níž partnerku patřičně naladíte. Nemusí jít nutně o společnou koupel při svíčkách, ale důležité je dát jí dostatek času, aby se stihla rozpálit.

Komunikace muž - žena

ŘÍKÁ: CO BYS DĚLAL, KDYBYCH PŘESTALA BRÁT PRÁŠKY?
Myslí tím: Už jsem je vysadila, nebo se to v nejbližší době chystám udělat.
Proč to říká: Už dávno se rozhodla, že vy jste tím nejlepším kandidátem na otce jejích nenarozených dětí, a ještě předtím, než přistoupí k činu, se rozhodla otestovat, jak se na to tváříte.
Co byste měl udělat: Pokud vás představa měnění plínek nijak zvlášť neláká, je na čase velmi zpozornět a předzásobit se dostatečnou zásobou kondomů. A protože rozhodnutá žena je nejvíc ze všeho podobná tvrdnoucímu betonu, před akcí ještě zkontrolujte, jestli vám vaši ochranu neproděravěla.

ŘÍKÁ: LÍBÍ SE TI ALENA?
Myslí tím
: Chci vědět, jestli bys mi s ní mohl zahnout.
Proč to říká: Rozhodně se nenechte nachytat a nepodlehněte dojmu, že se vás ptá proto, aby mohla Alenu přizvat do trojky pro vaše potěšení. Velmi pravděpodobně jste se na ni někdy podíval vilnějším pohledem a vaše drahá polovička sonduje terén, aby věděla, co od vás má čekat a jestli jí hrozí nebezpečí.
Co byste měl udělat: Ať už řeknete cokoli, v každém případě musí z vašeho vyjádření jasně vyplynout, že ženou číslo jedna je pro vás vaše partnerka. Na druhou stranu není příliš vhodné vyjadřovat se o Aleně příliš negativně, protože se možná zázrak právě stal a ona ji chce do té trojky skutečně přizvat.

ŘÍKÁ: CO SI MYSLÍŠ O NAŠEM VZTAHU?
Myslí tím: Jestli mě teď nepožádáš o ruku/nepozveš na dovolenou/nepředstavíš rodičům, budeš mít velký problém.
Proč to říká: Nejspíš usoudila, že váš vztah už delší dobu přešlapuje na místě a je na čase s ním pohnout. Samozřejmě že vás sama nemůže požádat o ruku, takže se vás do toho snaží vmanévrovat nenápadnými otázkami.
Co byste měl udělat: Záleží na tom, co od vašeho aktuálního vztahu ve skutečnosti chcete. Pokud si dokážete představit, že byste se vedle ní probouzel každé ráno, můžete jejímu náznaku porozumět. V opačném případě aplikujte nechápavý výraz a několik banálních a zcela zbytečných otázek, které ji od podobného tématu odradí.

ŘÍKÁ: VČERA SE MNOU V BARU CELÝ VEČER FLIRTOVAL NĚJAKÝ CHLAP
Myslí tím
: Tak co, budeš na mě žárlit?
Proč to říká: Chce vám ukázat, že je pořád ještě žádaným zbožím a zajímají se o ni i jiní muži než ten, kterého má doma v obýváku. Podobnými poznámkami míní vzbudit vaší žárlivost a zájem.
Co byste měl udělat: Možná vás obdobné prohlášení svádí k vtipné replice o slepecké holi, nicméně na vtipy teď není čas. Ona chce slyšet, že je stále krásná a že jste rád, že ji máte... tak jí to řekněte a budete mít odpracováno.

Autoři:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Další z rubriky

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

Hlavním městem orgasmu je Norsko. Seveřané si ho dopřávají nejčastěji

Sever není vůbec studený. Norsko je podle průzkumu nejštědřejší zemí na orgasmy.

Nejčastější, nejhlasitější, nejintenzivnější. Tyto kategorie si vytyčil výrobce erotických hraček Lelo pro svůj...

Přes rauš až na vrchol. Kuřáci marihuany mají více sexu, říká studie

Konzumace marihuany podle vědců souvisí s častějším sexem. Proč to tak je, však...

Lidé, kteří si dopřávají marihuanu, mají o dvacet procent více sexu než ti, kteří se droze zcela vyhýbají. Tvrdí to...

Najdete na iDNES.cz