Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Viktor Blom potvrzen jako Isildur1

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
To, co si vrabci štěbetali na střeše už pěkných pár měsíců, totiž že švédský online hráč Viktor Blom se skrývá za identitou tajemného hráče Isildura, bylo oficiálně potvrzeno v průběhu turnaje PokerStars Carribean Adventure.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Viktor Blom alias Isildur1 | foto: PokerStars.cz

Ta historka už takřka zdomácněla. Isildur1 se zjevil u pokerových stolů v závěru roku 2009 a okamžitě způsobil obrovský poprask. Vyšlápl si totiž na online smetánku reprezentovanou takovými pokerovými hráči jako je Tom "durrrr" Dwan, Patrik Antonius nebo Phil Ivey. A rázem tyto hráče začal obírat ne o stovky tisíc dolarů, ale i milióny.

Jestliže Isildurův vpád na online scénu slavně začal, velice neslavně skončil. Pokeroví hráči Brian Townsend, Cole South a Brian Hastings totiž společně nasdíleli obrovskou databázi her, které odehráli proti Isildurovi, do detailu analyzovali jeho hru a následně ho obrali o všechno. Toto přinejmenším nečestné jednání pak bylo dlouhou dobu propíráno na pokerových serverech, neboť bylo i důvodem toho, proč se Isildur1 v podstatě stáhl zpátky do své ulity.

Tajemný Isildur1 se stal součástí týmu PokerStars Pro

O švédském hráči dlouho nikdo nevěděl, až v druhé polovině loňského roku začaly prosakovat zprávy, že se Isildur vrací zpět k pokeru. V závěru roku 2010 pak podepsal exkluzivní kontrakt s hernou PokerStars a stal se členem jejího týmu profíků.

Potvrzení faktu, že Isildur1 je ve skutečnosti Viktor Blom přišlo na turnaji PokerStars Carribean Adventure. Isildur sebevědomě prohlásil, že když s pokerem začínal, vložil na svůj účet 2000 dolarů a do pár týdnů z nich udělal milióny. Tehdy si prý uvědomil, že se pokerem dá hodně dobře vydělat.

Ambiciózní Švéd potvrdil, že se chce nyní více soustředit na hraní živých turnajů. Dokonce prý plánuje zvítězit na některém ze zbývajících turnajů v sérii European Poker Tour.

Na PokerStars v současnosti probíhá i speciální akce tzv. "superstar showdown"P. V rámci ní si může každý, kdo si na to troufá a kdo splní určitá kritéria s Isildurem zahrát heads-up s počátečním vkladem 150 000 dolarů.

Okolo Isildura nebo Viktora Bloma, chcete-li, se v současnosti spustil obrovský mediální zájem, který by mohl podpořit zájem o poker i mezi hráči, kteří doposud o této karetní hře jen slyšeli. I my vás budeme o všem zajímavém ve spojitosti s osobou tohoto nesmírně talentovaného Švéda informovat.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Poklad! Zlato a stříbro z vraku musel Alex Storm osm měsíců tajit

Alex Storm, hledač pokladů z potopených lodí

Tisíce zlatých a stříbrných mincí vynášeli z oceánského dna dvacet dní. Byl to poklad jako z pohádky. Následujících osm...

Chci karavan a zběsilé jízdy po světě, říká MOgirl Dreya

Jsem sarkastická a tvrdohlavá, říká MOgirl Dreya.

Sarkastická, tolerantní a empatická, ale též tvrdohlavá a zbrklá. Tak se vidí MOgirl Dreya.VIDEO: Lukáš ze sebe dělá Bílou i Vondráčkovou. Podoba je neskutečná

Lukáš ze sebe umí udělat dokonalou Lucii Bílou. I její pohyby a grimasy má...

Už skoro čtvrt století se živí jako travesti umělec. Téměř denně vystupuje po celém Česku a proměňuje se ve známé...

Stelete si postel? Máte víc sexu i přátel, tvrdí výzkum

Naše ranní ložnicové návyky o nás prozradí víc, než myslíme, tvrdí studie.

Jako by ostrým řezem dělil společnost na dvě opravdu odlišné skupiny. Jako by to nebyl jen pouhý ranní návyk. S tím,...

Siláci tahali kamion, zvedali auta. Českým mistrem se stal Jiří Tkadlčík

Je to jednoručka, ale jiná, než jakou znáte z fitka.

Má četné mezinárodní úspěchy, je legendou českých strongmanů, proto byl favoritem. Oprávněně. Jiří Tkadlčík první český...

Další z rubriky

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Najdete na iDNES.cz