Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

VPP PokerStars liga připravena pro vás!

Komerční sdělení   1:00aktualizováno  1:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokerová herna PokerStars připravila pro své hráče další dobrou příležitost, jak předvést své pokerové schopnosti a zahrát si přitom o zajímavé ceny. Od 9.8. do 8.9. budou mít všichni hráči, kteří se speciálně registrují, možnost hrát o podíl na $45 000 dolarech. Více se dozvíte v našem článku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poker. Ilustrační foto

Poker. Ilustrační foto | foto: PokerStars.cz

VPP liga nepřináší hráčům žádné nové turnaje. V podstatě jde o speciální žebříček, do kterého se hráč registruje a ve kterém budou zaznamenány VPP body, které získá běžným hraním cash games, sit and go nebo MTT turnajů v pokerovém klientu herny PokerStars. Na konci celého období, tedy 8.září bude tabulka vyhodnocena a nejlepší hráči budou odměněni.

Celkem $40 000 dolarů poputuje mezi hráče, kteří se vejdou do top500 na konci kvalifikačního období. Kromě toho dalších $5 000 dolarů bude rozděleno mezi 50 nejlepších účastníků. Samozřejmě vám pak také na kontě zůstanou nastřádané VPP body, které můžete směnit za pěkné věci v PokerStars obchodě.

Konkrétní částka bude vyplacena úměrně k vašemu podílu na VPP získaných 500 nejlepšími hráči. Pokud např. získáte 1 000 VPP a hráči v top500 budou mít celkem nastřádáno 100 000 VPP bodů, měli byste obdržet přesně 1% z vyhrazeného prize poolu, což odpovídá 400$.

Pokerteam.cz liga

VPP Liga je otevřená pro všechny hráče z Polska, Maďarska, Rumunska, Bulharska, České republiky, Slovenska, Slovinska a z balkánských států. Do akce se počítají veškeré VPP nasbírané v ring hrách (cash hry), Sit & Go a MTT všech pokerových variant v době od 9. srpna v 00:00 ET (10.8. od 06:00 CET) do 8. září 23:59 ET (9.9. do 05:59 CET).

To, jak si v tabulce vedete můžete průběžně kontrolovat. VPP Liga je otevřená pro všechny hráče ze zemí uvedených výše. I přesto se však musíte v klientovi zaregistrovat do "fiktivního" turnaje s názvem "VPP Liga", který se nachází v PokerStars lobby pod záložkami "Turnaje" a "Privátní".

Stačí se registrovat kdykoliv v rozmezí 2. - 23. srpna (23:59 ET/24.8. - 05:59 CET) a tímto způsobem se zapojit do akce. Od chvíle, kdy se zaregistrujete, se vám budou všechny VPP počítat do ligové tabulky. Hodně štěstí!

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Najdete na iDNES.cz