Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vyberte nejpůvabnější dívku Xman.cz

aktualizováno 
Všechny byly krásné, sexy a odvážné. Která vás ale okouzlila nejvíce? Hlasujte a vyberte nejkrásnější dívku Xman.cz v roce 2010. Všechny slečny vám nejprve připomeneme, anketu najdete na konci článku.

Vyberte nejkrásnější dívku Xman.cz roku 2010 | foto: Profimedia.cz / fotomontáž iDNES.cz

True

Miluje dlouhý spánek, nemusí samotu a ráda vyrazí do města s partou kamarádů či s přítelem. "Baví mě rocková muzika," řekla nám dvaadvacetiletá masérka a příležitostná modelka Nikola.

Na Nikolinu fotogalerii se podívejte tady.

JANA

Modelka Jana má ráda silná auta...Budete-li si hrát na namistrovaného lva salonů, nezabodujete u ní. Přednost dává přirozeným mužům a kravata rozhodně není podmínkou. "Sexy povolání je pro mě třeba automechanik," prozradila nám profesionální modelka Jana.

Na Janinu fotogalerii se podívejte tady.

LENKA

Lenka a její první odvážné fotografie

Provokující, ale trochu tajemná, sebevědomá, ale křehká. Právě tak zachytil fotoaparát Adolfa Ziky studentku Lenku, která vás okouzlí i něčím jiným než jen hřívou dlouhých blonďatých vlasů.

Na Lenčinu fotogalerii se podívejte tady.

KAMILA

Kamila

Po svém potenciálním partnerovi požadovala toleranci a životní zkušenosti, měl být také dostatečně všímavý ke svému zevnějšku. A hledat ho se jednadvacetiletá blondýnka Kamila rozhodla mezi čtenáři Xman.cz. Ohlasů od zájemců přišly tuny, zda některý uspěl, ví ale jen ona.

Na Kamilinu fotogalerii se podívejte tady.

ANNA

Anna

Malé odskočení z říše exaktních dat a vědeckých modelů. Právě tím je pro studentku biologie Annu pózování před objektivem. "Je to forma terapie, relaxu. Někdo chodí na jógu, já vypínám při focení," vysvětlila.

Na Anninu fotogalerii se podívejte tady.

ŠÁRKA

Krásná Šárka na vrakovišti

Žena-vamp s cigaretou v koutku úst, neohrožená agentka i drsná motoristka. Hlídač vrakoviště klimbal v maringotce, takže si Šárka mohla mezi starými rachotinami vyzkoušet všechny role, které jí přijdou sexy.

Na Šárčinu fotogalerii se podívejte tady.

STANA

Studentka Stana

Image křehké blondýnky v jejím případě klame. Třiadvacetiletá studentka filozofické fakulty Stana je sebevědomá a racionální slečna, která dovede být břitká a ráda se předvádí před fotoaparátem. Bavilo by ji stavět motorky a sexy jí přijdou punkrockové hvězdy.

Na Staninu fotogalerii se podívejte tady.

OLIVIE

Olivie Brabcová

Kandidovala za Českou pirátskou stranu, ve zvolení ale nedoufala. Její partaj nakonec nedostala ani jedno procento hlasů potřebné k získání státního příspěvku. Čtyřiadvacetiletá Olivie se však jen kvůli volebnímu neúspěchu vzdát nehodlá.

Na pirátčinu fotogalerii se podívejte tady.

MARKÉTA

Markéta

V našem setu se stará o luxusní ferrari, v reálu ale po bohatství netouží. Plnou peněženkou slibující přepychový život si u ní proto nápadníci nešplhnou. "Sázím na charisma, z muže musí vyzařovat něco, co mě osloví," vysvětluje Markéta. "Líbí se mi, když je chlap temperamentní, společenský, tolerantní a snaží se poradit si s jakoukoli situací."

Na Markétinu fotogalerii se podívejte tady.

MICHAELA

Michaela

Své vůbec první profesionální snímky nafotila v prostředí luxusní vily a sex-appealem nešetřila. Do zakřiknuté slečinky má totiž blondýnka Michaela daleko.

Na Michaelinu fotogalerii se podívejte tady.

PETRA

Petra

Rozhodně prý není šetřivý typ. Ráda utrácí za cestování, za oblečení, ale taky za jídlo. A nejsou to zrovna pokrmy z luxusních restaurací. "Ráda si dám třeba hamburger. A bez smažáku bych nepřežila, na něm jsem zkrátka závislá," přiznala Xman.cz blondýnka Petra.

Na Petřinu fotogalerii se podívejte tady.

EVA

Eva SamkováPrioritou je pro ni sport, takže na party a pařby nechodí. Na kluky si ale půvabná juniorská mistryně světa ve snowboardingu Eva Samková čas najde: "Skoro vůbec nekalím, ale kluky stíhám jako každý v mém věku."

Na Evinu fotogalerii se podívejte tady.

Hlasovat můžete do 9. ledna, vaše hlasy nám napoví, jaké fotky se vám líbí a jakým směrem by se měl při focení Xman.cz v roce 2011 ubírat.

Která slečna z fotek na Xman.cz vás zaujala nejvíc?

celkem hlasů: 25512

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 10. ledna 2011. Anketa je uzavřena.

Lenka 7148
Petra 7035
Eva 5733
Stana 1407
Michaela 744
Šárka 736
Nikola
Nikola 523
Kamila 488
Anna 469
Markéta 457
Olivie 402
Jana
Jana 370
Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Miluji vše, co je sladké, říká MOgirl Sweeney

MOgirl Sweeney miluje filmy a poetické výtvarné umění Tima Burtona.

Považuje se za obětavou, ale též narcistickou, vypočítavou, drzou a náladovou. A sní o tom, že si jednou koupí pozemek,...

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Práce v nemocnici mě naplňuje, říká MOgirl Cinder Ter

Dredy, piercing, tetování. MOgirl Cinder Ter rozhodně nepřehlédnete. Jakkoli je...

Studuje lékařskou fakultu a zatím v nemocnici pracuje jako sanitářka. „Zdravotnické poslání mě stoprocentně naplňuje,“...

Najdete na iDNES.cz