Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Vyhraje Duhamel WSOP 2010?

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V kasinu hotelu Rio All Suite to pořádně vřelo. O víkendu se tam totiž hrál finálový stůl main eventu WSOP. Největší pokerová událost roku přitáhla pozornost miliónů diváků. Devět hráčů hrálo tak dlouho, dokud z nich nezbyli jen dva, kteří si to v úterý v noci rozdají o titul absolutního šampióna.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jonathan Duhamel | foto: PokerStars.cz

V sobotu 6.11. krátce po šesté hodině našeho času byl zahájen každoročně patrně nejsledovanější pokerový finálový stůl vůbec, totiž finálový stůl main eventu WSOP. Devět hráčů zasedlo na svá místa, aby si zahráli o zápis do pokerové historie.

A kromě toho samozřejmě o tučné šeky. Vždyť jen na finálovém stole se hrálo (a stále hraje!) o $29 032 637 dolarů, přičemž jen vítěz se může těšit na takřka devět miliónů. V neděli, krátce po jedenácté hodině našeho času už jsme znali jména dvou hráčů, kteří v pondělí v noci budou hrát o titul šampióna.

Složení November Nine pro rok 2010

Jonathan Duhamel - 65 975 000 žetonů
John Dolan - 46 250 000 žetonů
Joseph Cheong - 23 520 000 žetonů
John Racener - 19 050 000 žetonů
Matthew Jarvis - 16 700 000 žetonů
Filippo Candio - 16 400 000 žetonů
Michael Mizrachi - 14 450 000 žetonů
Soi Nguyen - 9 650 000 žetonů
Jason Senti - 7 625 000 žetonů

Než jsme se dobrali složení heads-upové dvojice, zvládli hráči u finálového stolu odehrát 219 handů. Některé z nich se přitom zcela jistě zapíší nesmazatelným písmem do análů letošního ročníku.

Po úvodní oťukávané, kdy jsme moc flopů neviděli, přišla handa s pořadovým číslem 28. Soi Nguyen ohlašuje all-in za zhruba 7,6 miliónů žetonů a Jason Senti promptně dorovnává. Nguyen: A♦K♣, Senti: Q♦Q♠. Board: Q♥3♥10♣ 9♠ K♠. Set po flopu znamenal Nguyenův odchod z turnaje a dále pokračovalo už jen osm hráčů.

Hra číslo 43 pak bude patřit k těm vůbec nejobskurnějším, které byly u finálového stolu rozdány. Hru otevřel Duhamel svou sázkou ve výši 1,3 miliónu. Mizrachi promptně dorovnal a Matthew Jarvis zahlásil all-in. Duhamel skládá, ale Mizrachi dorovnává.

Jarvis: 9♣9♥, Mizrachi: A♦Q♦. Po flopu Q♠ 8♦ Q♣ to vypadalo že je rozhodnuto, protože Jarvis mohl spoléhat už jen na jednu ze dvou devítek, které zbývaly v balíčku. Turn: 9♠. A Matthew Jarvis byl skutečně dítětem štěstěny, neboť devítkou zkompletoval full house ... river: A♠... a jen pár vteřin po turnu se pro změnu obrovsky raduje Mizrachi. Kompletuje totiž vyšší full house.

Poker. Ilustrační foto

V sále vládne čilý ruch, prakticky nikdo nevěří kartám, které dealer vyložil. Ale i to se někdy v pokeru stává. Matthew Jarvis za osmé místo inkasuje $1 045 743 dolarů a odchází.

Po vypadnutí Jarvise se dlouhou dobu nic nedělo. Až přišla hra číslo 116 a s ní vypadnutí Jasona Sentiho. Senti otevřel hru sázkou, Cheong jej raisnul, Senti reagoval re-raisem all-in a Cheong dorovnal. Cheong: 10♣10♠. Senti: A♦K♠. Flop: K♦K♥Q♣.

Flopnuté trips pro Sentiho znamenají jeho masivní vedení v této handě. Ale jak jsme se již mohli přesvědčit, ani to nic neznamená. Turn: J♦. Cheong potřebuje desítku nebo devítku aby zvrátil tuto hru. River: 9♦. Zkompletovaná postupka posílá Sentiho mimo hru.

Na začátku jsme psali, že se na finálovém stole odehrálo 219 handů. To vynikne obzvláště v situaci, kdy pátý hráč vypadl ve hře číslo 185. Byl to Michael Mizrachi. Ten se dostal do křížku s Duhamelem a oba se dostali na flop 5♦4♠Q♣.

Sázet jako první začal Mizrachi a oba hráči se brzy dostali do all-inu. Mizrachi: Q♦8♥, Duhamel: A♦A♣. Turn a river: J♦ K♦. Duhamelovy chytře zahraná esa znamenala konec pro největší hvězdu na finálovém stole. Mizrachi za páté místo získá $2 332 992 dolarů.

Poker. Ilustrační foto

O tři handy později pak vypadl Filippo Candio, který ohlásil all-in a Cheong pohotově dorovnal. Candio: K♦Q♦, Cheong: A♣3♣. Board: A♥7♦2♠ 5♥ 4♠ . Cheongovi přišlo nejenom eso na flop, ale riverem zkompletoval straight a jediný Evropan na finálovém stole balil kufry zpátky do Itálie.

Po vypadnutí Candia Cheong držel chip lead a poměrně slušný náskok na další dva hráče ve hře - Johna Racenera a původního chipleadera Jonathana Duhamela. Pak ale přišla chvíle, na kterou se bude dlouho vzpomínat. Cheong a Duhamel se dostali do all-inu. Cheong: A♠ 7♥ , Duhamel: Q♣Q♦.

Cheongův stack byl před touto hrou ve výši zhruba 95,05 miliónů a Duhamel měl o něco méně. Jednalo se tak o největší pot v historii WSOP. Board: 9♥3♦2♣ 6♠ 8♠. Duhamel mohutně zdoubloval a Cheongovi zbylo asi 10 miliónů žetonů a brzy vypadl na třetím místě.

Do závěrečného heads-upu, který začne v pondělí večer (u nás v úterý v noci) tak nastoupí Jonathan Duhamel s monstrózním stackem ve výši 188 950 000 žetonů. Proti němu bude stát John Racener s šestkrát menším počtem žetonů. Racener bude mít před sebou jen 30 750 000 chipů. Budeme svědky nejkratšího heads-upu v historii WSOP a nebo se nám boj o titul nejlepšího hráče na světě ještě zkomplikuje?

Dozvíme se již brzy! Heads-up začíná v pondělí ve 20:00 amerického času. U nás tou dobou bude úterý a dvě v noci. V úterý ráno bychom tedy již určitě měli znát jméno vítěze.

Prozatimní pořadí WSOP 2010

1.místo: Jonathan Duhamel - 188 950 000 žetonů
2.místo: John Racener - 30 750 000 žetonů
3.místo: Joseph Cheong - $4 130 049 dolarů
4.místo: Filippo Candio - $3 092 545 dolarů
5.místo: Michael Mizrachi - $2 332 992 dolarů
6.místo: John Dolan - $1 772 959 dolarů
7.místo: Jason Senti - $1 356 720 dolarů
8.místo: Matthew Jarvis - $1 045 743 dolarů
9.místo: Soi Nguyen - $811 823 dolarů

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Každý je světec. Než ke mně přijde s kapavkou, říká dermatovenerolog

"Můj obor je vedle plastické korektivní dermatologie či kosmetologie popelkou...

Je to pohyb na tenkém ledu. Diagnóza pohlavně přenosné choroby je velmi intimní verdikt. I proto je většinou reakcí...

Miluji kuře na paprice od mamky a pět knedlíků, říká MOgirl Lenka

Touhy, sny, plány mám, ale žiji současným dnem, říká MOgirl Lenka.

Podle vlastního soudu je neústupná, sebevědomá, energická. A nezastírá, že též tvrdohlavá a sarkastická. „Jsem taková,...VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...

Udělat vibrátor nebo tramvaj je podobné, říká designérka Marešová

Anna Marešová získala za designovou kolekci erotických pomůcek pro ženy hlavní...

Její vibrátory byly oceňované a nepřehlédnutelné. Nemá však pocit, že by její práci přespříliš poznamenaly, že by...

VIDEO: Bez sil. Reportér zkusil práci hasiče, muže nechal ležet v kouři

Reportér iDNES.tv Matěj Smlsal si zkusil výcvik, kterým procházejí letištní...

Je to náročná prověrka fyzičky, ale i orientace v zakouřeném prostředí či zacházení s dýchací technikou. Test na...

Další z rubriky

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...Najdete na iDNES.cz