Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

WSOP 2010 v plném proudu

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Las Vegas žije Světovou pokerovou sérií. Největší pokerový podnik na světě probíhá už druhý týden v prostorách luxusního kasina a hotelu Rio All Suite. V našem článku si představíme nejnovější držitele unikátního zlatého náramku určeného pro vítěze některého z turnajů konaného v rámci WSOP.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vítěz zlatého náramku Američan Joshua Tieman | foto: PokerStars.com

Event #5: $1,500 No-Limit Hold'em

Startovní pole pátého eventu čítalo 2 092 hráčů, kteří zaplatili buy-in ve výši $1 500. Rozdělovaný balík cen tak dosáhnul částky $2 824 200. Vítězem se nakonec stal zkušený pokerový profesionál z Velké Británie Praz Bransi, který na finálovém stole porazil své americké protivníky a jednoho reprezentanta Dominikánské republiky.

V rozhodující handě držel Bransi A♠J♠ a měl tak výhodu oproti A♣8♠, které držel jeho soupeř v heads-upu Vincent Jacques. Náskok Bransiho se ještě zvýraznil poté, co dealer vyložil na flop Q♠Q♦J♥. Jisté drama sice přinesla osmička pro Jacquea na turnu, ale river v podobě 2♣ definitivně uhasil jeho šance na zvrat. Bransi tak do své sbírky úspěchů přidal už druhý zlatý náramek z WSOP a také částku $515 501 dolarů.

Event #6: $5,000 No-Limit Hold'em Shootout

V pořadí šestý turnaj letošního WSOP patřil opět no-limit hold'emu, ale tentokrát v subvariantě shootout. To znamenalo, že hráči byli přiděleni k jednomu stolu a zůstali na něm, dokud nevypadl poslední soupeř. Pak byli přesunuti k jinému stolu. Buy-in ve výši $5 000 dolarů zaplatilo pouze 358 hráčů. Vítěz se tak mohl těšit na pěkných $441 692 dolarů.

WSOP - World Series Of PokerFinálový stůl šestého eventu byl zajímavý v tom, že na něm byli ve větším počtu zastoupeni i hráči jiné národnosti než americké. Konkrétně si o vítězství zahráli i tři Britové a jeden Nizozemec. Vítězství nakonec připadlo mladému americkému hráči Joshuovi Tiemanovi. V heads-upu Timean porazil známého britského hráče Neila Channinga. Šestý event byl zajímavý i z toho důvodu, že se jej ve velkém účastnili i těžké váhy světového pokeru jako Phil Ivey, Daniel Negreanu, Chris Ferguson, Barry Greenstein nebo Phil Hellmuth. Jak už to tak bývá, ani jedna z velkých hvězd se ale na finálový stůl neprobojovala.

Event #8: $1,500 No-Limit Hold’em

Event s pořadovým číslem 8. byl věnovaný dalšímu z řady NLHE turnajů. Buy-in byl nastaven na $1 500 dolarů a do prostor kasina Rio All Suite se vměstnalo celkem 2 341 hráčů. Z vítězství se radoval podobně jako ve třetím eventu Kanaďan, a to Pascal LeFrancois. Ten sehrál náročný heads-upu s domácím hráčem Maxem Steinbergem.

V klíčové handě, která rozhodla o vítězi, se oba hráči dostali na flop J♣4♣K♥. Steinberg vsadil a LeFrancois dorovnal. Turn: 5♥. Steinberg opět vsadil a LeFrancois opět dorovnal. River: 10♦. Iniciativy se opět ujal Američan, který ohlásil all-in. Kanaďan chvíli váhá a po přepočtení žetonů dorovnává. Steinberg: 4♥3♦, LeFrancois: J♠6♣. Pár kluků rozhodl o vítězství kanadského hráče, jehož konto se rozrostlo o $568 974 dolarů.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz