Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

WSOP 2010 v plném proudu

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Las Vegas žije Světovou pokerovou sérií. Největší pokerový podnik na světě probíhá už druhý týden v prostorách luxusního kasina a hotelu Rio All Suite. V našem článku si představíme nejnovější držitele unikátního zlatého náramku určeného pro vítěze některého z turnajů konaného v rámci WSOP.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vítěz zlatého náramku Američan Joshua Tieman | foto: PokerStars.com

Event #5: $1,500 No-Limit Hold'em

Startovní pole pátého eventu čítalo 2 092 hráčů, kteří zaplatili buy-in ve výši $1 500. Rozdělovaný balík cen tak dosáhnul částky $2 824 200. Vítězem se nakonec stal zkušený pokerový profesionál z Velké Británie Praz Bransi, který na finálovém stole porazil své americké protivníky a jednoho reprezentanta Dominikánské republiky.

V rozhodující handě držel Bransi A♠J♠ a měl tak výhodu oproti A♣8♠, které držel jeho soupeř v heads-upu Vincent Jacques. Náskok Bransiho se ještě zvýraznil poté, co dealer vyložil na flop Q♠Q♦J♥. Jisté drama sice přinesla osmička pro Jacquea na turnu, ale river v podobě 2♣ definitivně uhasil jeho šance na zvrat. Bransi tak do své sbírky úspěchů přidal už druhý zlatý náramek z WSOP a také částku $515 501 dolarů.

Event #6: $5,000 No-Limit Hold'em Shootout

V pořadí šestý turnaj letošního WSOP patřil opět no-limit hold'emu, ale tentokrát v subvariantě shootout. To znamenalo, že hráči byli přiděleni k jednomu stolu a zůstali na něm, dokud nevypadl poslední soupeř. Pak byli přesunuti k jinému stolu. Buy-in ve výši $5 000 dolarů zaplatilo pouze 358 hráčů. Vítěz se tak mohl těšit na pěkných $441 692 dolarů.

WSOP - World Series Of PokerFinálový stůl šestého eventu byl zajímavý v tom, že na něm byli ve větším počtu zastoupeni i hráči jiné národnosti než americké. Konkrétně si o vítězství zahráli i tři Britové a jeden Nizozemec. Vítězství nakonec připadlo mladému americkému hráči Joshuovi Tiemanovi. V heads-upu Timean porazil známého britského hráče Neila Channinga. Šestý event byl zajímavý i z toho důvodu, že se jej ve velkém účastnili i těžké váhy světového pokeru jako Phil Ivey, Daniel Negreanu, Chris Ferguson, Barry Greenstein nebo Phil Hellmuth. Jak už to tak bývá, ani jedna z velkých hvězd se ale na finálový stůl neprobojovala.

Event #8: $1,500 No-Limit Hold’em

Event s pořadovým číslem 8. byl věnovaný dalšímu z řady NLHE turnajů. Buy-in byl nastaven na $1 500 dolarů a do prostor kasina Rio All Suite se vměstnalo celkem 2 341 hráčů. Z vítězství se radoval podobně jako ve třetím eventu Kanaďan, a to Pascal LeFrancois. Ten sehrál náročný heads-upu s domácím hráčem Maxem Steinbergem.

V klíčové handě, která rozhodla o vítězi, se oba hráči dostali na flop J♣4♣K♥. Steinberg vsadil a LeFrancois dorovnal. Turn: 5♥. Steinberg opět vsadil a LeFrancois opět dorovnal. River: 10♦. Iniciativy se opět ujal Američan, který ohlásil all-in. Kanaďan chvíli váhá a po přepočtení žetonů dorovnává. Steinberg: 4♥3♦, LeFrancois: J♠6♣. Pár kluků rozhodl o vítězství kanadského hráče, jehož konto se rozrostlo o $568 974 dolarů.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...

Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Extrémní gastronomie: Rybí hobliny katsuobushi vám zatancují na talíři

Příprava katsuobushi vyžaduje trpělivost a um.

Ryby dokážou plavat a některé i létat, ale jen tuňák pruhovaný vám zatancuje. Jen to chce trochu trpělivosti. Rybí...

Další z rubriky

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Najdete na iDNES.cz