Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Začíná EPT v Deauville

Komerční sdělení   23:00aktualizováno  23:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Malebné městečko v Normandii na severu Francii v těchto dnech hostí další zastávku populární evropské turnajové série European Poker Tour. Co nás čeká a na jaké hráče se můžeme těšit?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Luxusní kasino v Deauville | foto: PokerStars.cz

Městečko Deauville bývá často přezdíváno královnou normandských pláží. Ve městě sice žije pouze zhruba čtyři tisíce obyvatel, přesto je to město bohaté na kulturní vyžití. Vedle obrovské písečné pláže se v Deauville koná i mezinárodní filmový festival a samozřejmě je také domovem luxusního kasina, které je už tradičním dějištěm European Poker Tour. Letos se tam hráči podívají už popáté.

Loňským vítězem se v Deauville stal britský pokerový hráč Jake Cody, který porazil velké startovní pole čítající dalších 767 hráčů. Ti neváhali zaplatit buy-in ve výši 5300 euro (ve stejné výši je vstupné do hlavního turnaje nastaveno i letos) a postarali se tak o balík cen ve výši €3 686 400.

Cody si za své prvenství tenkrát odnesl €847 000 euro, když v heads-upu porazil rumunského hráče Theodora Carabu. Mimochodem, v Deauville si vloni zahrál finálový stůl i Peter Eastgate, který krátce poté ukončil svou pokerovou kariéru.

Opusťme ale minulost a pojďme se věnovat letošnímu ročníku. European Poker Tour v Deauville začíná svůj nabitý program v úterý 25. ledna a končí v pondělí 31. ledna. Vedle nejočekávanějšího turnaje, kterým bude samozřejmě main event, se v místním kasinu uskuteční i řada dalších vedlejších eventů.

Mezi ty nejzajímavější bude určitě patřit i speciální high roller turnaj s buy-inem 5250 euro a nebo dvoudenní turnaj v no-limit hold’em s buy-inem 10 000 euro. Těchto turnajů se často účastní hráči, kteří tou dobou už nepokračují v hlavním turnaji a hledají tak alespoň částečnou útěchu v těchto vedlejších soutěžích. I v nich se přitom hraje o velice zajímavé částky pohybující se v řádech desítek tisíc euro.

Do Deauville mají pochopitelně namířeno i pokeroví profíci z týmu PokerStars Pro. Účast v turnaji by si neměli nechat ujít zejména domácí, francouzští hráči, takže se můžeme určitě těšit na přítomnost Bertranda "ElkY" Grospelliera, Thomase Bichona nebo Američanky s francouzským původem Vanessy Rousso.

V hlavním turnaji se letos očekává podobná účast jako loni, je dokonce možné, že dojde i k jejímu překročení, ostatně organizátoři jsou připraveni pohostit až 1000 hráčů. Turnaj v Deauville se i díky tomu řadí k největším v rámci série European Poker Tour. Kdo se stane vítězem hlavního turnaje a novým multimilionářem se dozvíme v pondělí 31.ledna večer.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Hodiny jeho práce smyje déšť. Život je taky jen dočasný, říká umělec

Sklad pro Sněhurku, Mogilovo, Bulharsko: Malba vznikla v prostorách vinařství...

Jezdí po světě a maluje na zdi a chodníky. Jeho projekty vedou diváky k úžasu, ale také nutí přemýšlet nad smyslem...

Další z rubriky

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče
Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na nezapomenutelný rodinný výlet, zabavit děti a neunavit rodiče. Jaké jsou naše tipy na výlety po Čechách?

Najdete na iDNES.cz