Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Žil jsem s nymfomankou. A nebyla to výhra

aktualizováno 
Touží po ní každý a představuje ztělesnění erotických snů. Nymfomanka, žena, která nikdy nemá dost a chuť na sex má vždy a všude. Jenže skutečnost není zdaleka tak idylická a život s nymfomankou je jen pro silné nátury. Jednatřicetiletý Petr, který pracuje jako konzultant v poradenské firmě, to zažil na vlastní kůži.

Některé ženy jsou velmi náruživé | foto: Profimedia.cz

"Moje seznámení s Katkou proběhlo tím nejbanálnějším způsobem, jaký znám," vzpomíná Petr. "Byli jsme s kamarády v klubu, na baru na mě pomrkávala hezká tmavovláska, tak jsem jí koupil panáka a bylo to. Za pár minut jsme spolu tančili osahávací ploužák a za dvě hodiny jsme se byli venku projít. Do té doby to mělo obvyklý průběh a čekal jsem, že proběhne nějaká líbačka, vyměníme si telefony a já ji budu pár týdnů ukecávat, než spolu skončíme v posteli. Spletl jsem se.

Sama mě zatáhla v parku do odlehlého křoví a v podstatě ze mě servala kalhoty. Vrhla se na mě, jako kdyby posledních deset let strávila ve vězení a nemohla se dočkat, až si zase užije s chlapem. Ne že by mi její zájem a vášeň byly nepříjemné, ale přece jen nejsem exhibicionista a sex na zemi v parku nepatří mezi mé největší touhy. Vykládal jsem si to tím, že jsme popili a určitě jde o vliv alkoholu.

Sex s ní byla, i v těchhle podmínkách, vyšší dívčí. Nestyděla se a naprosto přesně věděla, kam má sáhnout a co udělat, aby mě dostala. Takže když jsme se vraceli domů, věděl jsem, že jí určitě zavolám."

Dělali jsme to všude

"Začali jsme spolu chodit a v podstatě každou volnou minutu jsme trávili milováním. Katka byla naprosto neuvěřitelná, měla chuť neustále, pořád chodila s nějakými vylepšeními, experimenty a novými návrhy. Vlastnila celou škálu erotických pomůcek, kterými mě překvapovala a někdy i šokovala. Netrpěla žádnými předsudky, o svých zážitcích a fantaziích mluvila zcela volně, jako kdyby se bavila o tom, co měla včera k obědu. Rychle mě tak zbavila i mých vlastních zábran a naučila mě mluvit o tom, co jsem si zatím u všech partnerek jen v duchu představoval.

Některé ženy jsou velmi náruživé

Bylo to super a měl jsem pocit, že jsem našel ideální ženu. Katka pracovala jako grafička v reklamní agentuře a často mi od ní během dne přišla textovka, za kterou by se nemusela stydět ani otrlá pornohvězda. Nebo mi zavolala z toalety v kanceláři a popisovala do telefonu, co se sebou zrovna dělá. Pamatuji si, že jsem měl po jednom takovém telefonu prezentaci pro klienta. Byl jsem úplně mimo.

Ať už jsme dělali cokoli, vyrazili na výlet, šli na návštěvu k přátelům nebo do kina, téměř vždy to skončilo sexem. Spali jsme spolu prakticky všude. Zažil jsem orální sex v kině, vytáhla mě na záchod při večeři v restauraci, dělali jsme to v koupelně přátel. A pořád to bylo hodně, hodně dobré."

Masturbovala v obýváku před televizí

Jenže čeho je moc, toho je příliš. Za nějaké tři měsíce toho Petr začínal mít dost. "Před Katkou jsem měl poměrně hodně žen a nikdy jsem si nepřipadal nevýkonný," vysvětluje, "ale teď jsem začal mít pocit, že jsem vedle ní méněcenný. Vlastně nikdy neměla dost. I když jsme při sexu dosáhli oba vyvrcholení, povzbuzovala mě k dalšímu číslu nebo se sobě začala věnovat sama. Postupem času ve mně sílil pocit, že sex je povinností, kterou musím splnit stůj co stůj bez ohledu na momentální chuť.

Začal jsem se vyhýbat situacím, které by mohly k sexu vést, což bylo dost těžké vzhledem k tomu, že jsme spolu mezitím začali bydlet. Chodil jsem spát dřív než ona, a když přišla do ložnice, předstíral jsem spánek, na akce jsem zval co nejvíc přátel, abychom spolu nebyli sami. Jenže všechno bylo zbytečné, protože Katka si vždycky našla způsob, jak mě dostat. Často mi stáhla kalhoty hned po příchodu domů v předsíni.

Po roce vztahu se naše soužití stávalo nesnesitelné a neudržitelné. Katka dostala výpověď z práce, takže byla celý den doma a čekala jen na to, až se večer vrátím, aby se mnou mohla souložit. Začala být nechutná a agresivní. Když jsem odmítal sex s tím, že jsem unavený, nebo se mi nedostavila erekce, posmívala se, že už ji nedokážu ani uspokojit, a masturbovala klidně v obýváku před televizí. Při zprávách. V životě jsem neviděl něco míň vzrušujícího a víc ponižujícího."

Balila muže i ženy

Tehdy se prý Petr rozhodl, že se s Katkou musí rozejít. Jenže to ještě netušil, čeho je schopná. "Dostávala hysterické záchvaty. Křičela, že mě miluje, vyhrožovala, že se zabije, prosila, dokonce přede mnou klečela na kolenou. Začalo klasické kolečko, kdy jsem povolil, stanovil si podmínky, za kterých zůstanu, ona souhlasila a za dva týdny bylo všechno zpátky ve starých kolejích. Měl jsem ji hodně rád a vlastně jsem ji nechtěl ztratit. Vysvětloval jsem jí, že mě její náruživost ničí, že nejsem schopný jí vyhovět, a ona to všechno v slzách odsouhlasila. Za dvě hodiny se mi ale už zase sápala po rozkroku s tím, že je to silnější než ona."

Po dalších třech měsících se dohodli, že si dají pauzu, a Katka začala po vzájemné dohodě chodit k psychologovi. "Nevím, jak probíhala jejich sezení, protože jsem se v té době odstěhoval ke kamarádovi," přiznává Petr, "ale tvrdila, že jí to pomáhá. Pak si se mnou jednoho dne dala schůzku v našem bývalém bytě, kde tenkrát bydlela sama. Řekla mi, že jí psycholog doporučil, aby mi všechno popravdě vylíčila a dopřála si tak něco jako očištění. Prý ji diagnostikoval jako nymfomanku, bere teď nějaké prášky a už je schopná být i několik dní bez sexu.

Některé ženy jsou velmi náruživé

To by mohla být dobrá zpráva nebýt toho, co následovalo poté. Svěřila se mi, že mě celou dobu našeho vztahu soustavně podváděla. Spala s několika mými kamarády, se třemi svými kamarádkami, s řadou lidí, mužů i žen, které sbalila v klubu stejně jako mě. Přiznala se dokonce, že ji vyhodili z práce kvůli neplnění povinností. Velkou část pracovní doby trávila na toaletě a masturbovala.

Strašně jsme se pohádali, nedokázal jsem pochopit, jak mi to mohla udělat. Křičel jsem na ni, že je děvka a určitě mě něčím nakazila, ona se bránila, že byla nemocná a nemohla za to. Byl jsem úplně šílený a bojoval jsem s touhou zfackovat ji. Prosila mě o odpuštění, přísahala, že mě miluje a že už bude všechno v pořádku. Já jsem jí ale odpustit nedokázal a nedokážu to ani dnes. Vím, že je nemocná a vlastně to není její vina, ale to mě nezajímá. Okamžitě jsem podstoupil testy na AIDS a nechal se vyšetřit u doktora na pohlavní nemoci, chválabohu jsem nic nechytil. Je to pro mě uzavřená kapitola."

jak poznáte nymfomanku

"Hlavním znakem nymfomanie je neschopnost dosáhnout uspokojení," říká psycholožka Marcela Vojířová. "Žena sice vyvrcholí a může dosáhnout orgasmu i několikrát za sebou, ale stejně se cítí frustrovaná a nespokojená. Zjednodušeně lze říct, že čím více orgasmů dosáhne, tím větší má chuť. Vyžaduje další a další sex."

U postižených žen se při absenci sexu objevují i abstinenční příznaky, podobně jako například u závislosti na alkoholu. "Z dlouhodobého hlediska je s nymfomankou partnerský vztah prakticky neúnosný, protože ani ten nejvýkonnější muž ji nedokáže uspokojit. Obecně se odborníci přiklánějí k teorii, že nymfomanky si svou nenasytností v sexu kompenzují psychické nebo emocionální problémy," říká psycholožka.

Velmi často střídají partnery a vyhledávají sexuální dobrodružství v touze dosáhnout konečně uspokojení. Léčení probíhá obvykle za pomoci psychoterapie, výjimečně se sahá k hormonální léčbě.


Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Spokojenému sexuálnímu životu svědčí nemonogamní vztahy, tvrdí věda

Jednou z mediálních tváří polyamorie je brazilská tanečnice samby a modelka...

Stoupenci nemonogamních vztahů mohou otevírat šampaňské. Jakkoli je jejich životní styl tradičními konvencemi...

Sexuální roboti už jdou. Budou mít bionické penisy a pohádkovou výdrž

Tyhle sexuální figuríny firma Real Doll již prodává.  Model Nate přijde v...

Loni se svět seznámil s první sexuální robotkou s umělou inteligencí, letos se představí její „mužský“ protějšek. Bude...

OBRAZEM: Sex jako se superhrdinou. Erotické hračky se inspirují Avengers

Šílenství kolem filmové novinky s týmem komiksových superhrdinů Avengers se...

Šílenství kolem filmové novinky s týmem komiksových superhrdinů Avengers se dostalo až do ložnic. Může za to australský...

Najdete na iDNES.cz