Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Zvětšení, zúžení, přišití aneb plastické operace genitálií

aktualizováno 
Vaše partnerka si může dopřát novou panenskou blánu, vy si můžete nechat upravit šourek. Ona se může těšit ze zúžené vaginy, vy si necháte prodloužit penis. Zveme vám na trochu bizarní exkurzi do světa plastik, které se konají od pasu dolů.

Nejste-li vy, či vaše partnerka, spokojeni s velikostí vaší mužské chlouby, o pár milimetrů vás pomůže plastický chirurg. Nebude to ale zadarmo a nejde jen o peníze. | foto: Profimedia.cz

Labioplastika

Má vaše přítelkyně pocit, že jsou její stydké pysky příliš velké, asymetrické nebo naopak příliš malé? Ideálním dárkem k narozeninám nebo k výročí vašeho seznámení je labioplastika. Původně se týkala téměř výhradně příliš rozměrných malých stydkých pysků, jejichž velikost způsobovala problémy při hygieně, sportu nebo sexu.

V současné době však, jak hlásí plastičtí chirurgové, narůstá počet žen, které nejsou spokojené se vzhledem svých velkých stydkých pysků, takže si při labioplastice nechávají tvarovat právě je. Podle magazínu Time narostl od roku 2006 počet žen, které tuto operaci podstoupily, o dvacet procent. Zákrok se provádí většinou v celkové anestezii a pokud ho budete chtít své partnerce dopřát, připravte si přibližně patnáct tisíc korun.

Zmenšení šourku

Nenapadá vás jediný důvod, proč byste si měli nechat zmenšovat šourek? Potom jste pravděpodobně ještě mladí. S postupujícím věkem totiž u řady mužů dojde k jeho prověšení, což mladá milenka nemusí vnímat jako obzvlášť přitažlivé. Zejména v případě, že je šourek delší než neztopořený, povislý penis si možná budete připadat poněkud nepatřičně a začnete uvažovat o jeho zkrácení. Vašemu kontu odlehčí zhruba o dvanáct tisíc korun a čeká vás celkem banální zákrok, který se často provádí jen v lokální anestezii. Druhý den po operaci už se můžete těšit ze svých přešitých genitálií před zrcadlem ve své ložnici.

Zúžení vaginy

Pokud máte přebytečných patnáct tisíc a chcete své partnerce dopřát vaginu na míru, máte možnost. Vaginoplastika je stále populárnějším druhem plastické chirurgie, který umožní zúžit poševní vchod nebo celou vaginu. Podstupují ji nejčastěji ženy, které už rodily a další děti mít nechtějí, protože průchod hlavičky dítěte vaginou se dá s trochou nadsázky přirovnat ke snaze protlačit mango nosní dírkou. Není potřeba příliš velká fantazie, abyste si představili následky, které to na velikosti a elasticitě vaginy může zanechat.

I když je představa panensky úzké pochvy pro řadu mužů (i žen) velmi lákavá, než rozbijete prasátko a své partnerce vaginoplastiku dopřejete, měli byste zvážit i možná rizika. Podle zprávy Americké asociace gynekologů a porodníků z roku 2007 hrozí při vaginoplastice riziko ztráty citlivosti, čímž se vaše partnerka může rozloučit s orgasmem nebo dokonce i s pocitem vzrušení.

Prodloužení penisu

Patříte k mužům, kteří jsou posedlí velikostí penisu a mají pocit, že právě jejich výbava je zoufale nedostatečná? Pokud máte odvahu, můžete si vzít dvacet až padesát tisíc korun a nechat si za ně penis prodloužit. Obvykle se při zákroku přetne vaz, který penis kotví ke stydké kosti, čímž se penis o několik desítek milimetrů prodlouží. Problém je v tom, že i v případě, že si odmyslíte potenciální pooperační komplikace, budete mít pravděpodobně poněkud problém při souloži, protože váš penis zákrokem ztratí "oporu", která ho udržovala ve správném úhlu. Při sexu si tak bude víceméně žít svým vlastním životem.

Obnovení panenské blány

Seznámili jste se se svou partnerkou pozdě a o její panenství vás připravil už někdo jiný? Nezoufejte! Stále si ji můžete vychutnat jako pannu a protrhnout jí panenskou blánu. Ovšem za předpokladu, že máte zbytečných patnáct až dvacet tisíc. Hymenoplastika neboli rekonstrukce panenské blány je ve světě stále populárnější a zejména v arabských a asijských zemích prožívá skutečný boom. Při zákroku, který trvá několik desítek minut, se přichytí sliznice na jedné straně poševního vchodu ke druhé straně a vy se můžete těšit na druhé líbánky spojené s krvavým "poprvé".

Zvětšení G bodu

Zatímco jedni lékaři si nejsou jisti, zda vůbec existuje, druzí nabízejí jeho zvětšení a zintenzivnění sexuálních prožitků. Řeč je o G bodu, po jehož zvětšení zchudnete o deset až pětadvacet tisíc v závislosti na tom, na kterou kliniku svou partnerku vyšlete. Do G bodu se vpíchne implantát, čímž dojde k jeho zvětšení a nejen k zintenzivnění orgasmu, ale často i k prožitku ejakulace při orgasmu, tedy k takzvanému mokrému orgasmu.

Autor:Nejčtenější

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...Rapeři v ringu. Marpo vyslyšel Rytmusovu výzvu a utká se s ním

Velký zápas. Duel mezi Marpem a Rytmusem znamená velké peníze a velkou...

„Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas,“ zaznělo z jednoho rohu pomyslného ringu. „Přijímám – a začni trénovat,...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

VIDEO: Sedí mi sexy, dominantní role, říká tanečnice burlesky Angelina

Burleska má i usměvavou tvář.

Burleska ji zlákala zdůrazněním ženskosti, fantazií. „Líbí se mi, že jejím ideálem je sebevědomá žena, která má šmrnc a...

Další z rubriky

Poslední jídla odsouzenců: narozeninový dort, steaky i živočišné uhlí

Francis „Two Gun“ Crowley (uprostřed) byl popraven za vraždu policisty 25....

Někomu stačí káva, spokojil se s ní například vrah a prodavač lidského masa Fritz Haarman. Jiní si žádají před...

CIA v Himálaji: američtí špioni na střeše světa ztratili plutonium

Zvládneme to také! Čínští technici a dělníci oslavují úspěšný jaderný test....

Aby mohla sledovat první čínské krůčky na poli jaderného zbrojení, spustila CIA v polovině šedesátých neobvyklou...

VIDEO: Park plný penisů. Korejská atrakce oslavuje sexualitu a plodnost

V parku Haesindang jsou penisy mnohých barev i velikostí. O samotě, nebo ve...

Padesát soch ve tvaru penisu je unikátem. Mají podobu totemů, laviček, lamp, zvonů, v některých jsou vyřezaná znamení...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz