Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Zvětšení, zúžení, přišití aneb plastické operace genitálií

aktualizováno 
Vaše partnerka si může dopřát novou panenskou blánu, vy si můžete nechat upravit šourek. Ona se může těšit ze zúžené vaginy, vy si necháte prodloužit penis. Zveme vám na trochu bizarní exkurzi do světa plastik, které se konají od pasu dolů.

Nejste-li vy, či vaše partnerka, spokojeni s velikostí vaší mužské chlouby, o pár milimetrů vás pomůže plastický chirurg. Nebude to ale zadarmo a nejde jen o peníze. | foto: Profimedia.cz

Labioplastika

Má vaše přítelkyně pocit, že jsou její stydké pysky příliš velké, asymetrické nebo naopak příliš malé? Ideálním dárkem k narozeninám nebo k výročí vašeho seznámení je labioplastika. Původně se týkala téměř výhradně příliš rozměrných malých stydkých pysků, jejichž velikost způsobovala problémy při hygieně, sportu nebo sexu.

V současné době však, jak hlásí plastičtí chirurgové, narůstá počet žen, které nejsou spokojené se vzhledem svých velkých stydkých pysků, takže si při labioplastice nechávají tvarovat právě je. Podle magazínu Time narostl od roku 2006 počet žen, které tuto operaci podstoupily, o dvacet procent. Zákrok se provádí většinou v celkové anestezii a pokud ho budete chtít své partnerce dopřát, připravte si přibližně patnáct tisíc korun.

Zmenšení šourku

Nenapadá vás jediný důvod, proč byste si měli nechat zmenšovat šourek? Potom jste pravděpodobně ještě mladí. S postupujícím věkem totiž u řady mužů dojde k jeho prověšení, což mladá milenka nemusí vnímat jako obzvlášť přitažlivé. Zejména v případě, že je šourek delší než neztopořený, povislý penis si možná budete připadat poněkud nepatřičně a začnete uvažovat o jeho zkrácení. Vašemu kontu odlehčí zhruba o dvanáct tisíc korun a čeká vás celkem banální zákrok, který se často provádí jen v lokální anestezii. Druhý den po operaci už se můžete těšit ze svých přešitých genitálií před zrcadlem ve své ložnici.

Zúžení vaginy

Pokud máte přebytečných patnáct tisíc a chcete své partnerce dopřát vaginu na míru, máte možnost. Vaginoplastika je stále populárnějším druhem plastické chirurgie, který umožní zúžit poševní vchod nebo celou vaginu. Podstupují ji nejčastěji ženy, které už rodily a další děti mít nechtějí, protože průchod hlavičky dítěte vaginou se dá s trochou nadsázky přirovnat ke snaze protlačit mango nosní dírkou. Není potřeba příliš velká fantazie, abyste si představili následky, které to na velikosti a elasticitě vaginy může zanechat.

I když je představa panensky úzké pochvy pro řadu mužů (i žen) velmi lákavá, než rozbijete prasátko a své partnerce vaginoplastiku dopřejete, měli byste zvážit i možná rizika. Podle zprávy Americké asociace gynekologů a porodníků z roku 2007 hrozí při vaginoplastice riziko ztráty citlivosti, čímž se vaše partnerka může rozloučit s orgasmem nebo dokonce i s pocitem vzrušení.

Prodloužení penisu

Patříte k mužům, kteří jsou posedlí velikostí penisu a mají pocit, že právě jejich výbava je zoufale nedostatečná? Pokud máte odvahu, můžete si vzít dvacet až padesát tisíc korun a nechat si za ně penis prodloužit. Obvykle se při zákroku přetne vaz, který penis kotví ke stydké kosti, čímž se penis o několik desítek milimetrů prodlouží. Problém je v tom, že i v případě, že si odmyslíte potenciální pooperační komplikace, budete mít pravděpodobně poněkud problém při souloži, protože váš penis zákrokem ztratí "oporu", která ho udržovala ve správném úhlu. Při sexu si tak bude víceméně žít svým vlastním životem.

Obnovení panenské blány

Seznámili jste se se svou partnerkou pozdě a o její panenství vás připravil už někdo jiný? Nezoufejte! Stále si ji můžete vychutnat jako pannu a protrhnout jí panenskou blánu. Ovšem za předpokladu, že máte zbytečných patnáct až dvacet tisíc. Hymenoplastika neboli rekonstrukce panenské blány je ve světě stále populárnější a zejména v arabských a asijských zemích prožívá skutečný boom. Při zákroku, který trvá několik desítek minut, se přichytí sliznice na jedné straně poševního vchodu ke druhé straně a vy se můžete těšit na druhé líbánky spojené s krvavým "poprvé".

Zvětšení G bodu

Zatímco jedni lékaři si nejsou jisti, zda vůbec existuje, druzí nabízejí jeho zvětšení a zintenzivnění sexuálních prožitků. Řeč je o G bodu, po jehož zvětšení zchudnete o deset až pětadvacet tisíc v závislosti na tom, na kterou kliniku svou partnerku vyšlete. Do G bodu se vpíchne implantát, čímž dojde k jeho zvětšení a nejen k zintenzivnění orgasmu, ale často i k prožitku ejakulace při orgasmu, tedy k takzvanému mokrému orgasmu.

Autor:


Nejčtenější

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...

Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Extrémní gastronomie: Rybí hobliny katsuobushi vám zatancují na talíři

Příprava katsuobushi vyžaduje trpělivost a um.

Ryby dokážou plavat a některé i létat, ale jen tuňák pruhovaný vám zatancuje. Jen to chce trochu trpělivosti. Rybí...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Další z rubriky

Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....

Hlasitá hudba svádí k nezdravým jídlům, tvrdí věda

Hamburger? Asi se v restauraci hrálo hodně nahlas.

Zvuková hudební kulisa v restauracích má velký vliv na to, co si objednáte. Ta hlasitá vám napovídá, abyste místo...

VIDEO: Žena uřízla manželovi penis. Kvůli nevěře

Žárlivá žena uřízla manželovi penis

Když zjistila, že ji muž podvádí s mnoha ženami, zuřila. A nezvládla se uklidnit. Proto vymyslela plán pomsty. Vykonala...

Najdete na iDNES.cz